пʼятниця, 1 грудня 2017 р.

Радіація: небезпека ще поряд

Десятиліття пройшли після Чорнобильської трагедії. Про радіацію ми говоримо нечасто, бо звикли до цієї теми, та, зрештою нам постійно наголошують, що живемо вже у здоровому просторі. Якось в одну мить наших дітей позбавили можливості отримати доросле чорнобильське посвідчення. Але чи здорові наші діти? Однозначно, ні. Значно помолодшали такі страшні недуги, як онкологія. Лікарі наголошують, що саме нинішнє молоде покоління розплачується своїм здоров’ям за вибух 1986 року. Але ж держава вважає, що ми стаємо все здоровшими. З дорослих також поступово знімають «чорнобильські» пільги. Але чи зникла із нашого життя радіація? Питання відкрите. Ми незахищені інформаційно, бо купуючи продукти харчування не знаємо, наскільки вони забруднені.
У перші роки після Чорнобильської катастрофи фахівці говорили, що її віддалені наслідки відгукнуться за кілька десятиліть значним погіршенням здоров’я потерпілих людей. А негативний вплив аварії відчуватимуть не лише нинішнє, а й майбутні покоління. У той же час дивує, що, попри забрудненість радіонуклідами величезної території, в країні не налагодили виробництво простих і доступних усім побутових дозиметрів. Так, здається, мала би повестися зі своїми громадянами турботлива держава. Чи знаєте ви, яке молоко, м’ясо і овочі споживаєте? Ні, ми просто споживаємо. Іншого виходу ж бо нема.
Міжнародна природоохоронна організація «Грінпіс» постійно стверджує, що молоко, гриби, ягоди, буряк, картопля та ще низка продуктів харчування в деяких районах України все ще забруднені радіоактивними речовинами з Чорнобиля.
На Рівненщині, як відомо, найбільше були забруднені наші північні райони області. Проте небезпечні для здоров’я людини радіонукліди в тих самих перевищених кількостях досі знаходять в грибах та молоці. Це довели останні дослідження Рівненського обласного лабораторного центру.
Зазначено, що у моніторингу взяли участь жителі сіл п’яти північних районів області: Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського та Сарненського. Їх попросили принести домашнє коров’яче молоко для лабораторного аналізу на вимірювання рівня радіонуклідів.
Загалом було відібрано 177 проб. Перевищення норми (100 Бк/л) у молоці встановлено у селах: Великий Черемель, Шахи, Переброди, Лугове, Миляч, Біле Дубровицького району, де питома активність цезію-137 склала від 106 Бк/л до 259 Бк/л, а також у окремих селах Зарічненського і Рокитнівського районів. В Сарненському районі перевищень вмісту радіонуклідів  у молоці не виявлено. На сайті рівненського обласного лабораторного центру прочитала такі коментарі:
Володимир Кузнєцов, радіолог Рівненського обласного лабораторного центру:
– Поштовхом до того, щоб зробити таке дослідження, стали заяви київських вчених про те, що рівень радіації в забруднених районах падає і ситуація змінюється на краще. Як видно з дослідження, і через 30 років ситуація в північних районах області залишається напруженою. Як і раніше, основним дозоутворюючим радіонуклідом залишається цезій-137. Причому його в молоці знаходять в таких же кількостях, як і чотири роки тому.
Якщо людина вживає таке молоко рідко, на її здоров’ї це навряд чи позначиться. А от систематичне вживання веде до накопичення радіонуклідів в організмі людини, що провокує різноманітні хвороби, в тому числі онкологічні. Проте заборонити його збирати людям ми не можемо, як не можемо й проконтролювати те, куди вони його збувають – чи на ринки, чи на молокозаводи.
Колись діяла Чорнобильська програма, під яку потрапляло населення північних областей. Людей возили на оздоровлення, а пасовища для худоби обробляли за спеціальними технологіями, щоб зменшити рівень радіонуклідів. Тепер цього немає. Ми можемо тільки наголосити сільським головам, щоб вони вели просвітницьку роботу серед населення. Щоб люди знали, що є препарати, які можна давати корові для того, щоб радіонукліди в її молоці не осідали. Крім того, не варто вживати таке молоко – якщо ви зробите з нього масло чи сир, то цезій випадає в сироватку.
Газета «Рівне вечірнє», у свою чергу, подала коментар  Миколи Момчева, одного із керівників ПАТ «Дубномолоко»:
– Ми здійснюємо збір молока в усіх районах Рівненської області. Його в охолодженому вигляді звозять до нас для виготовлення продукції. На початку кожного місяця ми даємо проби молока на перевірку обласній Державній службі ветеринарної медицини. В свою чергу, ця установа віддає наше молоко на аналіз до ветлабораторії того чи іншого району. Ці аналізи ми оплачуємо. Щоразу на руки отримуємо довідку від установи про те, що на основі проведених досліджень, в тому числі на вимірювання радіонуклідів, наше молоко є безпечним для вживання.
Окрім того, ми й самі маємо прилад, з допомогою якого наша лабораторія вимірює рівень радіонуклідів у молоці, яке нам привозять з того чи іншого району (перевірку проводимо вибірково). Ось, наприклад, 9 жовтня відібрали зразки молока з Дубровицького молокозаводу – одного з наших постачальників. І в ньому виявлено тільки 18 Бк/кл в той час коли норма – до 100 Бк/кл. Отже, наше молоко – безпечне.
Рівненський обласний лабораторний центр дослідив також картоплю, буряк і моркву з поліських районів. Встановлено, що питома активність цезію-137 та стронцію-90 у цих продуктах не перевищувала нормативів. А ось в грибах радіацію знайшли. За результатами спектрометричних досліджень, перевищення нормативів (500 Бк/кг) встановлено в селах Шахи (5170 Бк/кг), Удрицьк (788 Бк/кг), Миляч (3543 Бк кг) Дубровицького району.
Радіація однозначно переживе нас. Вона вже пережила багатьох. Тільки от держава каже, що ми здорові.
Любов Клімчук.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар