пʼятниця, 8 серпня 2014 р.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ «ЛІТО»

У сучасних умовах значної актуальності набула проблема пияцтва та тютюнокуріння серед дітей.
Відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», яким внесено зміни до статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.
Окремо інформуємо, що порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
- За період проведення операції «Літо» працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Дубровицького РВ УМВС було складено два адміністративні протоколи на неповнолітніх за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення, -  прокоментував начальник Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області, майор міліції Сергій Родзін.
За результатами розгляду адміністративних протоколів на підприємців, у власності яких перебувають торговельні заклади «Борок» міста Дубровиця та магазин «Продукти» села Лугове, Управління міністерства доходів і зборів у Рівненській області, застосувало штрафні санкції на суму 13 тисяч 600 гривень та анулювало ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.
Міліція звертається з проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям.
- Кожен з нас відповідає за майбутнє покоління, – зазначив начальник СКМСД, старший лейтенант міліції Віталій Янковський. - Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтеся, що хтось може запропонувати закурити чи випити й вашій дитині
Катерина СЕМЕНЮК,  Дубровицький РВ УМВС.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар