четвер, 14 серпня 2014 р.

Під час пожежі у житловому будинку загинуло двоє людей та одна жінка потрапила до реанімації7 серпня о 05:00 в приватному господарстві села Сварицевичі трапилася пожежа, внаслідок якої загинули господар оселі, 1980 року народження, та 58-річна сусідка. Мачуха власника будинку, 1949 року народження, з діагнозом отруєння продуктами горіння потрапила до реанімаційного відділення лікарні. Орієнтовна причина пожежі – необережність під час паління господаря.
Вогонь знищив ліжко і постіль, а також 3 м2 дерев’яної підлоги в одній із кімнат житлового будинку. Загоряння  ліквідували сусіди за допомогою підручних засобів. На місці пожежі працюють правоохоронні органи та оперативна група Головного управління Держслужби з НС у Рівненській області.
 У зв’язку з цим рятувальники вкотре застерігають  жителів району дотримуватися правил пожежної безпеки. Не куріть у ліжку, особливо, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Будьте уважними та обережними, адже від цього залежить ваше життя!
Варто знати, що: пожежі, викликані непогашеною цигаркою, найбільш поширені; температура тліючої сигарети - понад 300 градусів, час її тління – до 30 хвилин; викликавши тління горючого матеріалу, сам недопалок через деякий час гасне, але осередок тління за певних умов може перейти в стадію горіння; час тління горючого матеріалу від 1-ї до 4-х годин.
Дубровицький РС ДСНС України у Рівненській області.
style=� , t s �� ��� pt;line-height:120%;font-family:Arial'>Шановні громадяни! Не спалюйте сухої трави та сміття, не завдавайте непоправної шкоди ані собі, ані оточуючим!

Олександр СМОЛЯНЕЦЬ, головний інспектор
райсектору ДСНС України,

Олег ПЕТРУШКО, нач. відділу цивільного захисту та охорони навколишнього природного середовища РДА.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар