пʼятниця, 20 березня 2015 р.

Коли діти-чорнобильці
отримають безкоштовне харчування?

Майже 5 мільйонів гривень компенсації за харчування у січні-лютому отримали діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На даний час виплати за лютий ще тривають. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення ОДА.
Право на безоплатне харчування має понад 41 тисяча дітей-чорнобильців Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Сарненського, Рокитнівського районів та міста Кузнецовськ. Так, учням 6-10 років за відсутність обідів компенсують по 180 гривень, 11-14 років – 185, старшокласникам 15-18 років – по 190 гривень на місяць.
Нагадаємо, з 1 січня організацію безплатного харчування дітей-чорнобильців від Мінсоцполітики передано на регіональний рівень. Передбачено, що Мінсоцполітики, як головний розпорядник бюджетних коштів, здійснюватиме їх розподіл розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня, а саме – департаменту соціального захисту населення ОДА, – пропорційно до чисельності дітей. У свою чергу, департамент укладатиме договори та здійснюватиме оплату послуг організаторам харчування на підставі актів про надані послуги.
На даний час тривають процедури закупівель. З квітня учні вказаної категорії вже отримуватимуть безкоштовне харчування.
Інформує прес-служба Рівненської ОДА.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар